Контакти

Українa, м. Київ, Закревського 9
Телефон: (093)758-49-94
tat@tattoos.com.ua

Ціни на татуювання

Ціна татуювання залежить від місця нанесення, складності ескізу та обсягу роботи. Щоб дізнатись більш точну ціну за роботу, яку ви хочете, ви можете скинути фото ескізу у viber або telegram 093-758-49-94 чи на пошту tat@tattoos.com.ua
На великі чи цікаві замовлення гарні знижки!
Увага! «Підготовча частина» перед нанесенням тату теж може входити у вартість (видалення волосся, розмітка, примірка трансферу та ін.)
Увага! Ми не робимо тату людям, які не досягли 18 років.
Ми працюємо за попереднім записом, будь ласка погоджуйте зручний для вас час та дату.


Подарунковий сертифікат на татуювання

У наш час татуювання вже не сприймається як дивина, і здивувати нею дуже складно будь-кого. Все більше і більше людей вливаються в тату культуру і роблять собі маленькі, але такі значущі для них татуювання, деякі переробляють або освіжають старі татуювання, або ж грунтовно забиваються. Саме тому, ламаючи голову над подарунком для друга чи коханої, близької людини, все частіше купують та дарують сертифікати на татуювання. У нашій студії можна купити подарунковий сертифікат на тату. Якщо ви вже знаєте, як виглядає ескіз на татуювання, яке ви хочете подарувати та розміри, то ви можете погодити точну ціну, на яку буде виписано сертифікат. Якщо ж ви просто хочете, щоб щасливий власник сертифіката сам вибрав, яке тату він хоче або переробив старе татуювання, то в цьому випадку можна купити сертифікат на сеанс(и). 1 сеанс-4 години роботи. Ціна на подарунковий сертифікат тату може бути як на 500, 1000, 2000 грн, так і на сеанс або два сеанси і діє протягом 3 місяців від дати придбання. Подарунковий сертифікат на художнє татуювання – це незвичайний і неймовірний подарунок, який не залишить байдужим нікого. Даруйте фарби життя разом із нашою командою майстрів студії тату «No Mercy».
Увага, сертифікати поверненню та обміну не підлягають.


скачать софт